Назва | Краіна | Мясцовасць | Спорт | Інфармацыя * | Колькасць удзельнікаў | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-12-14 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-23 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-09 | Vilnius Rogaining | LTU | Belmontas | П 11-06 23:59 | |||
2024-10-26 | Šiauliai Rogaining | LTU | Kurtuvėnai | П 07-01 23:59 | |||
2024-10-19 | Lietuvos taurė | Vilnius | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-12 | Atrask Krekenavą Jonavoje. Rogaining | LTU | Jonava | П 07-01 23:59 | |||
2024-10-12 | Rudaminos taurė | Gegužinės miškas, Vilniaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-06 | MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas | LTU | Plungė, Mortos kalnas | П 10-01 23:59 | |||
2024-10-05 | Vilniaus taurė | LTU | Saulėtekis, Vanga | П 09-23 23:59 | |||
2024-09-28 | J.Vileišio taurė | Tytuvėnai | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-26 | Pasaulio OS bėgte taurė | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-21 | Lietuvos čemp. estafetės ir ilga | Alytaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-16 | Vertical 700 '24 | LTU | Vilnius | П 09-29 23:59 | |||
2024-09-15 | Rudens estafetės | LTU | Kulautuva | 09-10 00:00 | |||
2024-09-14 | Alytaus taurė | Alytaus r. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-07 | Lietuvos klubų taurė | Šiaulių raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-31 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-25 | Klajūno taurė | Molėtų raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-18 | LOSF vasaros stovykla | LTU | Germanto vila | П 08-12 23:59 | |||
2024-08-16 | Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė | Venrgija | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-16 | TELŠĒ | LTU | Telšiai | П 07-15 00:00 | |||
2024-08-04 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas | LTU | Lapiai | П 07-30 23:59 | |||
2024-08-03 | Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-20 | 66th ARDF Lithuania Open Championships | LTU | Puvočiai | П 07-15 00:00 | |||
2024-07-12 | Pasaulio OS bėgte čempionatas | Škotija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-30 | Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Čekija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-30 | MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas | LTU | Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantė | П 06-25 23:59 | |||
2024-06-23 | Tako pėsčiųjų žygis | LTU | Onuškis | П 06-17 23:59 | |||
2024-06-22 | Takas 2 0 2 4, Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Onuškis | П 06-01 23:59 | |||
2024-06-21 | Kernavė - Vilnius Trail | LTU | Vilnius | П 06-09 23:59 | |||
2024-06-21 | Europos jaunių, jaunučių orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-14 | Nida 3 days | LTU | Nida, Pervalka | П 06-02 23:59 | |||
2024-06-09 | Lietuvos OS bėgte čempionatas mišrių sprinto estafečių trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos OS bėgte čempionatas eliminavimo sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-02 | Saulės estafetės | LTU | Mickūnų miškas | П 05-29 23:59 | |||
2024-06-02 | Gargždų miesto plento taurė | LTU | Gargždai | П 05-31 23:59 | |||
2024-06-01 | Pasaulio OS bėgte taurė | Italija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | LTU | Alytaus Rotušės aikštė | П 05-28 23:59 | |||
2024-06-01 | Vilnius Challenge | LTU | Vilnius | П 05-25 23:59 | |||
2024-05-29 | Europos OSKD čempionatas / Pasaulio OSKD taurė | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-29 | Europos jaunių ir jaunimo OSKD čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-29 | Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas | LTU | Ukmergė | П 05-28 10:00 | |||
2024-05-26 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | LTU | Akmenė | П 05-21 23:59 | |||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt Sprinto Taurė, 2 dienos - 3 startai | LTU | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | П 05-20 23:59 | |||
2024-05-25 | Pasaulio OS bėgte taurė | Šveicarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-18 | Baltic Orienteering Championship | LTU | Ignalina | П С | |||
2024-05-17 | Sell studentų žaidynės | LTU | Kaunas | П С | |||
2024-05-17 | Baltic masters and open championship | LTU | Ignalinos raj. | П 05-13 23:59 | |||
2024-05-14 | F9 Distribution Baltic | LTU | Palūšė | В Спліты | |||
2024-05-12 | Vilnius city race | LTU | Naujamiestis, Vilnius | П В Спліты | 184 | ||
2024-05-11 | MTB Karma - Tapelių krosas | LTU | Vilnius | П В Спліты | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Mikniškės | П В М Спліты | 543 | ||
2024-05-11 | Trailo Kalvė S2E7 Aukštadvaris | LTU | Aukštadvaris | П В | |||
2024-05-11 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (51) | LTU | Marcinkonys | П В Спліты | |||
2024-05-10 | VMU orietavimosi sporto diena | LTU | Giraitiškių poilsiavietė | П В Спліты | |||
2024-05-09 | Plungės r. OS moksleivių pirmenybės | LTU | Žem. Kalvarija | В | |||
2024-05-09 | Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS varžybos | LTU | Klaipėdos miškas | В Спліты | |||
2024-05-08 | Kauno mokyklų sporto žaidynės /orientavimosi sportas/ | LTU | Panemunė | В Спліты | |||
2024-05-04 | Lietuvos orientavimosi bėgte super sprinto čempionatas FINALAS | LTU | Lukiškių aikštė | П В Спліты | 42 | ||
2024-05-04 | Selijos taurė II etapas | LTU | Rokiškis | ||||
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | LTU | VIlnius | П В Спліты | 240 | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | LTU | Vilnius | П В Спліты | 570 | ||
2024-05-01 | Miško trasa | LTU | Ignalina | П В | 161 | ||
2024-04-28 | Kauno Akropolio maratonas | LTU | Kaunas | П В | |||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu | LTU | Skersinė, Baniškės | П В Спліты | 227 | ||
2024-04-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas | LTU | Šilo pagrindinė mokykla | П В Спліты | 174 | ||
2024-04-24 | LOSF krosas | LTU | Kleboniškis | П В Спліты | 108 | ||
2024-04-22 | MTBO training camp | LTU | Vilnius | П С В Спліты | 93 | ||
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | LTU | Telšiai | П В Спліты | 206 | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | LTU | Aukštadvaris, Rangava | В М Спліты | 498 | ||
2024-04-18 | Aeronautikos penkiakovė | LTU | Kleboniškis | В Спліты | 9 | ||
2024-04-14 | Trailo Kalvė S2E6 Alytus | LTU | Alytus | П В | 122 | ||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | LTU | Paduoblio miškas, Prienų r. | П В Спліты | 417 | ||
2024-04-07 | Xtrasa | LTU | Mickūnai | П В Спліты | 136 | ||
2024-03-30 | Kauno estafetė | LTU | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | П В Спліты | 264 | ||
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | LTU | Pilaitė, Vilnius | П В Спліты | 209 | ||
2024-03-23 | MTB Karma - Gudelių krosas | LTU | Vilnius | П В Спліты | 127 | ||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | LTU | Dūkštų miškas | В Спліты | 187 | ||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | LTU | Olando kepurė, Giruliai | В Спліты | 224 | ||
2024-03-10 | Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai | LTU | Kurtuvėnų regioninis parkas | П В | 173 | ||
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | LTU | Petrašiūnai | П В Спліты | 250 | ||
2024-03-09 | MTB Karma - Pilaitės krosas | LTU | Vilnius | П В Спліты | 121 | ||
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | LTU | Klaipėda | В Спліты | |||
2024-03-03 | Xtrasa | LTU | Paneriai | П В Спліты | 138 | ||
2024-02-24 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | LTU | Palemonas | П В Спліты | 241 | ||
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė | LAT | Madona | В | 256 | ||
2024-02-18 | Trailo Kalvė S2E4 Londonas | LTU | Pašiliai, Jonavos r. | П В | 169 | ||
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė | LAT | Madona | В Спліты | 290 | ||
2024-02-10 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas | LTU | Vilnius, Aukštoji Veržuva | П В | 42 | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas | LTU | Ignalina | П В Спліты | 215 | ||
2024-01-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas | LTU | Vilnius, Šilėnai, Mikališkės | П В | 40 | ||
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | AUT | Ramsau am Dachstein | В | 250 | ||
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | AUT | Ramsau am Dachstein | В Спліты | 248 | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | AUT | Ramsau am Dachstein | В | 240 | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | AUT | Ramsau am Dachstein | В Спліты | 248 | ||
2024-01-21 | Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva | LTU | Kulautuva | П В | 189 | ||
2024-01-14 | SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti | LTU | Vilniaus m. sav., Aukštagiris | В Спліты | 9 | ||
2024-01-13 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | LTU | Kaunas, Kalniečiai | В Спліты | 241 | ||
2024-01-13 | Aplink Želvos ežerą (34) | LTU | Suginčiai, Molėtų r. | В | 157 | ||
2024-01-07 | Xtrasa | LTU | Sapieginė | П В Спліты | 157 | ||
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas | LTU | Vilnius, Gulbinai | П В | 51 |
* Інфармацыя: Анлайн, Вынікі, Мапы, Палажэнне, Стартавыя пратаколы